24 mar 2018

Published 17:03 by with 0 comment

AVANTGARDE COMFORT HOTEL & RESORT 5*,1 qershor, 7 dite, 405Euro/pp

AVANTGARDE COMFORT HOTEL & RESORT 5*🌴
💞Zhytur midis gjelbërimit dhe buzë detit💞
🌞7 ditë për pushime fantastike🌟
Nisja✨n  Nisja 1 qershor 405Euro/ppTë përfshira në çmim:
1⃣Charter Tirane-Antalia-Tirane
2⃣Akomodimi ne hotel
3⃣Koncepti All Inclusive/Ultra All Inclusive
4⃣Transfertat hotel-aeroport-hotel
5⃣Shoqëruesi shqiptar gjatë udhëtimit

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20 
      edit

0 commenti:

Posta un commento