9 feb 2018

Published 17:16 by with 0 comment

Shen Valentini ne qytetit me te bukur te Malit te Zi/Budva, 2 dite vetem 55 Euro/pp

Shen Valentini ne qytetit me te bukur te Malit te Zi/Budva
2 dite vetem 55 Euro/pp Data : 14-15 Shkurt
Hotel Bracera 4* (ne qender te qytetit ) 


Ne cmim perfshihet :
💕 Akomodimi ne hotel
💕 Vaktet e mengjesit dhe darkes
💕  Perdorimi i pishines , Spa
💕Guida gjate gjithe udhetimit
➡️ Ne cmim nuk perfshihet :
💤 Gjithcka qe nuk eshe permendur ne program
💤 Hyrjet ne muzeume
💤 Siguracioni i jetes ne udhetim

Zenith Travel /+355 69 40000
      edit

0 commenti:

Posta un commento