21 feb 2018

Published 10:15 by with 0 comment

Crete / Greqi, 2 - 9 Qershor , 7 nete ,Cmimi momentalisht : 475 euro/pp

Crete / Greqi, 2 - 9 Qershor / 7 nete
Cmimi momentalisht : 475 euro/pp Perfshihet:
Bileta avionit vajtje - ardhje nga Tirana
Akomodimi ne Hotel : Elounda Ilion 4* 
Mengjes dhe darke 
Opsionale : Transferta aeroport - hotel - aeroportBora Travel & Tours / +355 69 20 400 20

      edit

0 commenti:

Posta un commento