15 feb 2018

Published 17:33 by with 0 comment

Costa Brava / Spanje, 28 Maj - 1 Qershor 4 nete / 5 Dite per vetem 270Euro/pp

Costa Brava / Spanje 
28 Maj - 1 Qershor  4 nete / 5 Dite
Cmimi momentalisht : 270 euro personi


Perfshihet:

Bileta avionit vajtje - ardhje nga ShkupI 
Transferta aeroport - hotel - aeroport 
Akomodimi ne Hotel : Acapulco 4* 
Mengjes dhe darke

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento