2 gen 2018

Published 15:37 by with 0 comment

Strug,Oher , Drilon & Ski ne Mavrove, Datat: 5 – 7 Janar ; 12 – 14 Janar ; 19 – 21 Janar ; 26 – 28 Janar , Cmimi: 89 Euro/pp

Strug,Oher , Drilon & Ski ne Mavrove
Datat: 5 – 7 Janar ; 12 – 14 Janar ; 19 – 21 Janar ; 26 – 28 Janar 
Cmimi: 89 Euro/pp


Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkruter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Qafe Thane. Pas procedurave doganore nisemi drejt qytetit Struges. Konsumojme dreken (individuale). Vizitojme derdhjen e Lumit Drin, shetitoren e Struges. Nisemi drejt Ohrit. Akomodimi ne hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.
Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Kthimi ne Hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.
Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:30 dalim nga hoteli dhe vizitojme qytetin e Ohrit i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Konsumojme dreken ne Oher (individuale), kthimi drejt Tiranes.
Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel Tino Sveti Stefan 4* Oher
4. Mëngjesi dhe darka për të gjitha ditët e qendrimit
5. Guide profesionale
6. Perdorimi i banjos turke, sauna , jacuzzi
Pagesat per femijet:
2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —-> Pagese e plote
Shenim:
1. Ju keshillojme te merrni shapka me vete.
2. Uji nuk perfshihet ne cmim.
KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.
Matias Travel & Tours / +355 69 99 61 122
      edit

0 commenti:

Posta un commento