7 gen 2018

Published 19:59 by with 0 comment

STAMBOLL & SELANIK \ 4 Dite 💰99 €/P

DATAT E UDHETIMIT:
 18 —21 JANAR
 01 —04 SHKURT 
15 —18 SHKURT 
08 —11 MARS 
15 —18 MARS 
22 —25 MARSNe Cmim Perfshihet:
🎀Transporti Autobus Komod
🎀Akomodimi 3 Nete Hotel 4* ne Qender
🎀Mengjesi ne Hotel
🎀Te gjitha Guidat Sipas programit
🎀Shoqerues & Guide gjate udhetimit
 Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel
 Dita 2: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.
 Dita 3: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, Kulla e Gallates, kohe e lire dhe Shopping ne pedonalen me te famshme te zones Europiane RRUGA ISTIKLAL. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije
 Dita 4: Stamboll – Selanik
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit

Prive Travel & Tours
      edit

0 commenti:

Posta un commento