19 gen 2018

Published 16:48 by with 0 comment

Shen Valentini në Pragë, Nisja me 13 Shkurt, 5 dite €349/pp

Shen Valentini në Pragë
Nisja me 13 Shkurt
5 dite qendrim per vetem €349/ppÇmimi për person përfshin:
😻 Udhëtimi vajtje – ardhje me avion,
😻 Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
😻 Akomodim në hotel,
😻 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
😻 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
😻 Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazhBlu Line Travel /+355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento