13 gen 2018

Published 15:37 by with 0 comment

Shen Valentini ne Kolashin / Bianca Resort & SPA, per vetem 229Euro/pp

Shen Valentini ne Kolashin / Bianca Resort & SPA
Cmimi: 229 euro/pp


Perfshihet:
💋 Akomodimi ne dhome dyshe per 2 persona per 2 nete
💋 Mengjeset dhe darkat
💋 Nje shishe vere gjate darkes romantike 14/02
💋 Përdorimi i pishinës, palestrës, banjos turke, dhomës së relaksit
💋 Internet & parikm pa pagesë
💋 Transferta per ne pisten e skive


Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20

      edit

0 commenti:

Posta un commento