11 gen 2018

Published 15:46 by with 0 comment

Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*, Budva / 124 euro/pp

Kaloni Shen Valentinin ashtu sic duhet...!
Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*, Budva //124 euro/pp

Ne cmim perfshihet:
💋 2 netë për dy persona në një dhomë Superiore pamje nga deti
💋 2 mengjese te bollshme në restorantin La Bussola
💋 Shampanjë dhe surprizë e ëmbël në dhomën tuaj pas mbërritjes
💋 Një darkë shërbyer në restorantin aziatik të Hotel Promenada
💋 Flokë të thatë ose Rasul, trajtim
💋 Akses në qendrën Spa & Wellness Splendid (pishina të brendshme, sauna finlandeze, sauna e butë, bio sauna me hala pishe, banjë me avull me Kristale Swarovski, sallë për relaksim, dushe me përvojë, shatërvan, palestër)
💋 Një zbritje prej 20% në të gjitha trajtimet e Splendid Spa
💋 Parking privat
💋 Check-out deri në orën 18:00
Blu Line Travel /+355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento