22 gen 2018

Published 19:23 by with 0 comment

🎯Fundjave ne Alpet e Thethit \ 12 - 13 Maj \ 49€

🎯Fundjave ne Alpet e Thethit

đŸŒșNisja ne datat:
➡️12 - 13 Maj
➡️26 - 27 Maj
đŸ’¶Cmimi 49 euro
💱Ne cmim perfshihet:
-🚌Transporti vajtje-ardhje me autobus.
-🏹Akomodimi me mengjes, dreke dhe darke.


💱Per Rezervime :
Fani Travel & Tours
☎️Tel : 0695757133
      edit

0 commenti:

Posta un commento