9 gen 2018

Published 16:56 by with 0 comment

Bianca Resort ne Kolashin Nisja me 14 Janar 2 nete 3 dite , 120Euro/pp

Bianca Resort ne Kolashin 
Nisja me 14 Janar  2 nete, 3 dite , 120Euro/pp
Ne cmim perfshihet:
🦌 Akomodimi ne hotel per 2 nete
🌮 Mengjeset dhe darkat
🏊‍♂ Perdorimi i pishines se mbrendshme, saunes, jacuzzi dhe banojs Turke.

Bora Travel & Tours / +355 69 20 400 20

      edit

0 commenti:

Posta un commento