9 gen 2018

Published 12:03 by with 0 comment

Avala Resort & Villas 4* - Budva, Mal i Zi \ 👉Cmimi 85 € personi

Avala Resort & Villas 4* - Budva, Mal i Zi
Cmimi 85 € personi.

Perfshihet:
**-2 nete qendrimi, akomodim ne dhome dyshe
**-Mengjesi dhe darka
**-20 % zbritje ne sherbimin A La Carte ne restorantin e hotelit
**-Hoteli ofron falas upgrade ne akomodim ne baze disponibiliteti
**-Perdorimi i parkimit, saunes, pishines, fitnesit, xhakuzit dhe banjos turke falas
**-Check in heret /Check-out vone deri me 18:00 ne baze disponibiliteti
**-WiFi falas ne te gjithe hapesiren e hotelit


Nuk perfshihet:
Taksa turistike 1.50 euro per person/ne dite
Suplementi per nate shtese eshte 50 € per person/nata
E vlefshme nga data 02.01.2018 deri me date 29.03.2018

Balkan Tours
      edit

0 commenti:

Posta un commento