18 dic 2017

Published 17:08 by with 0 comment

Viti i Ri në Paris / France Nisja me 30 Dhjetor , 4 Dite €499/pp

Viti i Ri në Paris / France
Nisja me 30 Dhjetor , 4 Dite €499/pp


Ne cmim perfshihet:
 Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.Blu Line Travel /+355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento