9 dic 2017

Published 13:11 by with 0 comment

Program Turistik , Stamboll / Turqi , Nisja 23 Dhjetor, 4 ditë, €260/pp

Stamboll / Turqi ( Sultan Ahmed Mosque - Blue Mosque 🕌)
Nisja me 23 Dhjetor, 4 ditë, €260/pp


Në pagesë përfshihen:
 Bileta e avionit vajtje – ardhje.
 Akomodimi në Bekdas Hotel Deluxe 4* në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
 Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
 Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
 Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
 Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
 Lundrim me anije në Bosfor 2.5 orë për të parë Europën e dhe Azinë.
OPSIONALE: 
Shtesë për Darkë €20 për 3 netë.

Blu Line Travel #PaketaTuristike / +355672907300

      edit

0 commenti:

Posta un commento