5 ott 2017

Published 17:29 by with 0 comment

Fundjave (me traget) ne VALBONE 🚱 Nisje dt: 14 Tetor, 2 Dite, Cmimi 59€

Mengjes + Dreke + Darke te perfshira ne cmim


Ne cmim perfshihet:
✓ Transporti: Tirane – Valbone – Gjakove – Prizren – Tirane
✓ Bileta e tragetit Koman – Fierze
✓ Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
✓ Darka e dites se pare dhe Dreka e dites se dyte me gatime tradicionale te Valbones
✓ Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
✓ Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit
✓ Mbremje festive me muzike me DJ

Programin e detajuar e gjeni ne link📌📌

Kontakt: albania travel voyage
      edit

0 commenti:

Posta un commento