3 ott 2017

Published 16:53 by with 0 comment

Budapest dhe Pragë / Nisja me date 30 nëntor 215euro/pp

Budapest dhe Pragë jane 2 nga qytet me te bukura te Europes
Nisja me date 30 nëntor, 215euro/ppTë përfshira në çmim:
➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Tirana
➤ 2- Akomodimi në Silver Hotel Budapest 3*/ Bily Lev 3*
➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi


Blu Line Travel / #PaketaTuristike / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento