22 set 2017

Published 11:36 by with 0 comment

Turi i Italise 25 – 29 Nentor Vizitohet: ROME – FIRENCE – ALBEROBELLO – BARI per vetem 299Euro/pp

Turi i Italise 25 – 29 Nentor , per  vetem 299Euro/pp
Vizitohet: ROME – FIRENCE – ALBEROBELLO – BARI
Ne cmim perfshihet:
1. Udhetimi me autobus komod.
2. Bileta e tragetit 2 nete fjetje ne traget ne dhome
3. Akomodim në hotel per 3 nete qendrimi ne hotele 3*.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shëtitjet me autobus sipas programit.
6. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1.Gjithçka që nuk është përmendur në këtë program
2.Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Blu Line Travel / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento