22 set 2017

Published 08:53 by with 0 comment

Cuneo Tirana gjate gjithe vitit me Ernest Airlines

Fluturimi direkt Cuneo-Tirana dhe anasjelltas me Ernest Airlines nuk do jete vetem per stinen dimrore por gjate gjithe vitit.

Fluturimet fillojne me 9 dhjetor 2017 dhe do jene dy herë në javë të martën dhe të shtunën.


Tashme me Ernestin fluturohet nga Italia per Shqiperi dhe anasjelltas ne keto aeroporte:

Milano Malpensa MXP
Milano Bergamo BGY
Pisa PSA
Verona VRN
Venezia VCE
Bologna BLQ
Rimini RMI
Ancona AOI
Firenze FLR
Cuneo CUF
 
 
      edit

0 commenti:

Posta un commento