3 ago 2017

Published 09:26 by with 0 comment

RIVIERA ME SKAF 5 DITOR (Plazh Dhermi, Gjipe, Grame, & Jal) ➡Nisje 14 Gusht! 5 Dite! €179!

 • Nisja: 14/08/2017
 • Kohëzgjatja: 5 ditë
 • Vendodhja: Dhermi
 • Çmimi: €179
  PROGRAMI: RIVIERA ME SKAF. PLAZH NE DHERMI, JALE , GJIPE dhe GRAME
  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
  14 GUSHT (Cmimi €179/Personi)
  21 GUSHT (Cmimi €179/Personi)


  DITA 1: Plazh Dhermi
  ⛵Nisja ne mengjes ne oren 6:00 ne drejtim te Dhermiut.
  ⛵Ndalesa rruges per kafe ne Vlore dhe ne Llogara per se te mberrime ne destinacion.
  ⛵Pas akomodimit akomodimi ne hotel ne Dhermi (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe posedon edhe pishine) kohe e lire per te shfrytezuar diten per plazh ne gjirin e Drimadhes dhe ujin e kristalte te tij deri ne mbremje.
  ⛵Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
  ⛵Pas darke e lire.  ku mund te shijoni edhe pishinen e hotelit.

  DITA 2: Plazh (me skaf) ne Gjipe
  ⛵Pas mengjesit ne hotel, me skaf nisemi ne drejtim te Shpelles se Pirateve. Si personazhet e filmit, do te eksplorojme shpellen ujore duke kerkuar “thesarin e pirateve”.
  ⛵Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
  ⛵Ndale ne gjirin e Gjipese per plazh deri ne oren 16:00.
  ⛵Kthimi me pas ne Dhermi (me skaf)
  ⛵Mbasdita e lire per plazh ne Dhermi ose ne pishinen e hotelit.
  ⛵Darka ne restorantin e hotelit.
  ⛵Pas darke e lire. Sipas deshires se grupuit mund te frekuentojme Havana club ne Palase. Transferta hotel – Havana Clubv – Hotel, do te realizohet me transportin e agjensise sipas orareve te meposhtem
  Nisja nga hoteli ne oren 22:00 – Kthimi nga Folie Marine ne oren 2:00


  Dita 3: Plazh (me skaf) ne Grame
  ⛵Pas mengjesit ne hotel, rinisim aventuren tone blu ku do te lundrojme me skaf drej perles se Rivieres sone, Gjiri i Grames.
  ⛵Ndalese ne Grame per 2 ore per plazh.
  ⛵Kthimi ne Dhermi perseri me skaf do te  pergjate Karaburunit, ku do te vizitojme shpellen e lakuriqeve dhe Gjirin e Shen Andreas.
  ⛵Pas kthimit ne Drimades kohe e lire per plazh deri mbasdite.
  (Per turin ne Gjirin e Grames pagesa extra 3000 lek (23 euro). Opsionale)
  ——————–
  ⛵Personat qe nuk do te deshirojne te ndiekin turin ne Gjirin e Grames mund te shfrytezojne dite per plazh ne Dhermi.
  ⛵Qendrimi ne Dhermi deri mbasdite
  ⛵Darka ne restorantin e hotelit.
  ——————–
  ⛵Pas darke e lire. Sipas deshires se grupuit mund te frekuentojme Folie Marine ne Jal. Transferta hotel – Folie Marine – Hotel, do te realizohet me transportin e agjensise sipas orareve te meposhtem
  Nisja nga hoteli ne oren 22:00 – Kthimi nga Folie Marine ne oren 2:00


  Dita 4: Plazh ne Jal
  ⛵Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt gjirit te Jales.
  ⛵Kohe e lire per plazh ne Jal deri mbasdite.
  (Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e thellesise, mundesi per Scuba Diving ne shkembinjte e Jales)
  ⛵Me pas transferta ne Himare per te shijuar nje kafe ne pedonalen e re te qytezes.
  ⛵Kthimi ne hotel ne mbremje
  ⛵Darka ne restorantin e hotelit.
  ⛵Pas darke e lire, ku mund te shijoni edhe pishinen e hotelit.

  Dita 5: Plazh ne Dhermi

  ⛵Mengjesi ne hotel,
  ⛵Kohe e lire per plazh ne Dhermi deri ne oren 17:00.
  (Opsionale: Per plazhistet qe deshirojne te provojne adrenalinen e fluturimit, mundesi per hedhje me parashut nga Taraca e Llogarase me instruktore profesioniste)
  ⛵Pas konsumimit te drekes nisja per ne Tirane
  ⛵Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi
  ⛵Darka ne restorantin e hotelit.
  ⛵Pas darke e lire, ku mund te shijoni edhe pishinen e hotelit.

  ————————————

  Ne cmim perfshihet:

  🍍 Akomodimi per 4 nete ne hotel ne Dhermi
  🍍 Lundrimi me skaf diten e dyte: Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
  🍍 Transporti vajtije – ardhje Tirane – Dhermi – Tirane
  🍍 Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades
  🍍 4 Mengjese dhe 4 Darka ne restorantin e hotelit
  🍍 Perdorimi i pishines se hotelit per 5 ditet e qendritmit
  ——————————————————-
  ► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në Hotel 3Yje ne Dhermi (200 m larg plazhit)
  ► Nisja do të bëhet në orën 6:00 të mengjesit të ditës së pare, nga kafe Flora (qender Tiranes)
  —————————————————–
  ► Ne cmim nuk perfshihen:
  1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
  2) Shezlonet e plazhit
  3) Skafi per ne Gjirin e Grames diten e trete. OPSIONALE (pagesa 3000 lek ose 23 euro)
  4) Hedhje me parashut diten e peste nga Taraca e Llogarse. OPSIONALE (pagesa 50 euro)
  5) Pajiset per Scuba Diving diten e katert ne Jal. OPSIONALE (pagesa 25 euro)

  KUJDES: Per pjesmarjen ne “Scuba Diving” dhe “Hedhjes Me Parashut”, rezervimi duhet te behet me heret tek agjensia ne menyre qe te prenotohen paraprakisht vendet pasi  biletat per keto sporte jane te limituar dhe shiten shpejte.

  Duhet te dini qe Pagesa e tyre behet cash nga ju diten e pjesmarjes ne aktivitet.

  albania travel voyage(+355) 69 35 31359
      edit

0 commenti:

Posta un commento