30 ago 2017

Published 10:55 by with 0 comment

Itali,Spanje, France / Me nisje ne date 26 tetor 349euro/pp

Itali,Spanje, France / Mesdheu në 5 ditë...!!!
Me nisje ne date 26  tetor  349euro/pp
Me nisje nga 🎯Civitavecchia, Itali per 5 dite qendrimi, vizitohen:
Tarragona, Marseja, Savona

Çmimi përfshin:
Sistemim në kabinë të brendshme
Taksat portuale
Trajtim me pension të plotë (pije jo alkolike,uje, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmës-kamarier të gatshëm për të shërbyer .
Departamenti i "shërbimit ndaj klientit" është i hapur 24/24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
Pishina,palestra,
Turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, partitë temë, vallëzim në salla dhe në disko.
🚫Çmimi nuk përfshin:
Taksa e shërbimit, €9 për person/dita.
Bileta e avionit vatje-ardhje per ne Rome

Blu Line Travel / #PaketaTuristike / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento