14 giu 2017

Published 11:14 by with 1 comment

Riviera me skaf 2 dite €49 Plazh ne Dhermi , Drymadhes & Gjipe, Data e udhetimit : 24-25 Qershor

Riviera me skaf 2 dite €49 
Plazh ne Dhermi , Drymadhes & Gjipe
Data e udhetimit : 24-25 Qershor
Programi
Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit .
Ndalesa e shkurter per kafe ne Vlore ne shetitore e Lungo Mares perpara se te mberrijme ne destinacion do te bejm nja ndales per pamje panoramike ne ballkonin e Llogarase .
Pas akomodimit ne hotel ne Dhermi (hoteli ndodhet 200 m larg plazhit dhe disponon edhe pishine) do te startojm lundrimin me skaf.
Ne fillm lundrojme ne drejtim te Shpelles se Pirateve.
Pas eksplorimit te shpelles, do te vazhdojme lundrimin drejt Gjipese duke soditur kanionin e Gjipese.
Ndale ne gjirin e Gjipese per plazh deri mbasdite.
Kthimi me pas ne Dhermi me skaf.
Darka ne restorantin e hotelit me produkte deti.
Pas darke e lire. Sipas deshires se grupit mund te transferohemi ne Folie Marine ne Jal.

Dita e dyte : 
Plazh ne Gjirin e Grames (me skaf) ose Drymadhes.
Pas mengjesit ne hotel (sipas deshires) lundrojme me skaf drejt gjirit te Grames .
Ndales ne Grame per 2 ore per plazh.
Kthimi ne Dhermi perseri me skaf.
Personat qe nuk do te deshirojne udhetimin me skaf ne Gjirin e Grames mund te shfrytezojne dite per plazh ne Drymadhes.
Qendrimi ne Dhermi deri ne oren 17:00 dhe nisja me pas per ne Tirane.
Ndalesa rruges per kafe dhe kthimi ne Tirane ne darke

Ne cmim perfshihet:
 Akomodimi per 1 nate ne hotel ne Dhermi
 Lundrimi me skaf : Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi
 Transporti dhe shetitjet sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades.
 Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
 Perdorimi i pishines se hotelit.

Blu Line Travel  #PaketaTuristike +355672907300
      edit

1 commento:

  1. udhetimet per ne Gjipe ne Korrik ne cfare datash keni ju lutem? doja te prenotoja per 4 persona .Faleminderit

    RispondiElimina