6 giu 2017

Published 16:32 by with 0 comment

Maldive - 1680 euro/pp 7 nete qendrim all inclusive Periudha 7-15 nentor

Maldive -1680 euro/pp 
7 nete qendrim all inclusive
Vera nuk mbaron kurre


Ne cmim perfshihet
🎀Bileta e avionit vajtje- ardhje
🎀Akomodimi ne hotel Adaaran Select Hudhuranfushi 4*
🎀Mengjeset, drekat, darkat dhe pije pa limit
🎀Periudha 7-15 nentorKalemi Travel & Tours / +355698885656
      edit

0 commenti:

Posta un commento