23 mag 2017

Published 10:00 by with 0 comment

SUPER OFERT ne Costa Brava, vetem 399 euro/pp nisje ne daten 26 qershor NXITONI...!!!

 Costa Brava po ju pret , vetem 399 euro/pp
 Nisje ne daten 26 qershor, 6 net dhe 7 dite te plota
 NXITONI...!!!


 Ne cmim perfshihet:
– biletat e avionit vajtje-ardhje me fluturim direkt nga Shkupi
– trasnferta aeroport – hotel – aeroport
– 5 kg cante dore per person
– akomodimi ne hotel Sunshine Park 3* per 7 nete qendrimi
– mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e qendrimit


Bora Travel & Tours /+355 69 20 400 20
      edit

0 commenti:

Posta un commento