17 mag 2017

Published 15:33 by with 0 comment

Provoni një udhëtim ndryshe në Bangkok dhe Pattaya/8 Ditë €999/pp, Nisja më 25 Maj

 Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €999/pp, Nisja më 25 Maj


Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nëpërmjet Dubait.
-Akomodimi në hotele 5*.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Tajlandë me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Tajlandeze për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka në Tregun lundrues. Hyrje në Fermën e Krokodilëve.
-Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik dhe Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik.

Blu Line Travel / +355672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento