24 apr 2017

Published 11:31 by with 0 comment

Super oferte per pushime ne Korfuz, / 520Euro /2 te rritur dhe nje femije /7 nete

Super oferte  per pushime ne Korfuz
520Euro 2 te rritur dhe nje femije 7 nete


Ne cmim perfshihet
📌Akomodim ne Alexandros Hotel 4*
📌Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e qendrimit
Periudha 1-8 korrik


Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento