4 apr 2017

Published 22:06 by with 0 comment

"Spring Break In Lefkada" fillon nga 3 dite 65€ \ Te ftuar special "Dj Mickey & Abel Dj "

Super Organizimin qe do te mbetet thelle ne memorien tuaj
PartyNight ne Anije ,SwimmingPoolParty & shume surpriza ​
 Hotel Pegasos 3* 65€
Hotel Lydias Beach 4* 70€
Hotel Ionian BLue Resort 5* 75€
* Pjesmarrja e lejuar per persona ne moshen 18-35 vjec * ( dhe kush ndjehet i tille )

➡Data udhetimit : 21-23 Prill 
➡Vizitohet : Lefkada ,Parga ,Janina & ishujt me fame boterore rreth Lefkades .

------------------------------------------ Ne cmimin perfshihen ---------------------------------------------
* Transporti me autobus komod
* Akomodimi 2 nete  ne hotelet perkates .                        
* Mengjeset per te gjitha ditet .                                           
* Perdorimi i pishines per hotelet me 4*& 5 *  
* Shoqerues shqiptar gjate udhetimit        
                 
EXTRA - 5 Euro (e detyrueshme ) per hyrjen ne partyn e anijes gjate  mbremjes se dt 22 Prill.
Extra - 15 Euro(me deshire) per xhiron me anije gjate dites per viziten e ishujve.
Pershkrimet e hoteleve :Ndodhen brenda ishullit te Lefkades  ne zonen e Nikianes(15 min larg qendres ).Disponojn  bregdet privat  , pishine , bar te brendshem dhe te jashtem .

-------------------------------------------------- Programi ----------------------------------------------------
► DITA PARE – Nisja nga  Tirana në darke ne 23:00 te dates 20 Prill .Para se te shkojm ne doganen e Kakavise do te bejm ndales te shkurter per kafe .Pasi te kalojm ne token greke ndalesa e e pare per vizita do te jetene qytetin piktoreskt te Parges . Do te ndalojm aty per rreth 2 ore e 30 minuta . Me pas do te nisemi  drejt Lefkades . Perafersisht do te jemi ne hotel rreth ores 11:00 te drekes. Pasi te relaksohemi dhe te pushojm pak do te nisemi drejt plazhit te Kathismes pasi pervecse shfrytezimin te super plazhit ne kathisma kemi mundesi per te bere SWIMMING POOL PARTY  .Gjate pasdites do te kthehemi perseri ne hotel.
► DITA DYTË – Pas mengjesit,nisemi drejt portit te nidrit ku do te startojm  Fillon udhëtimi në orën 10:00. Vizitojmë bregdetet me famë boterore të Lefkades…Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Porti Fiskardo dhe shpellen Papanikolis. Vizitojmë dhe ndalojmë 1 orë në ishullin më të madh të detit Jon, Kefalonia dhe ishullin e Odisesë Itaka. Gjatë ditës bëhen 3-4 ndalesa për plazh. Kjo shëtitje e mrekullueshme mbaron rreth ores 18:00  (Shetitja me anije ka kosto shtese opsionale 15€/person)me pas do ndalojm ne portin e Nidrit .do te shkojm ne hotel per tu relaksuar dhe me pas do te nisemi perseri per partyn e mbremjes ne anije . Nje super organizim na pret . Pervecse  shume surprizave ne ate mbremje Dj Mickey & Abel Dj do te perfomojn live per te krijuar nje atmfosfer  te zjarrte qe nuk do ta harroni kurre .
► DITA TRETË  – Mëngjesi në hotel .Pas mengjesit do te nisemi drejt qytetit te Janines ku do te bejm nje vizite prej 2 - 3 ore .Me pas do te kthehemi ne Shqiperi nga dogana e Kakavise . Mberritja ne Tirane ne mbremje . 
​Fundi i sherbimit tone .

Zenith Travel +355664000016
      edit

0 commenti:

Posta un commento