19 apr 2017

Published 11:09 by with 0 comment

Pranverë në Cappadocia, 4 Ditë €289 / Nisja në 1 maj

Pranverë në Cappadocia, 4 Ditë
Nisja në 1 maj,  €289


 Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi për 3 netë në hotel 5*.
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Transfertat dhe Shëtitjet me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento