7 apr 2017

Published 18:18 by with 0 comment

Mykonos / 819 euro/p 5 nete /6 dite / Periudha 22-27 Maj

Mykonos 819 euro/pp 5 nete/6 dite 
Periudha 22-27 MajNe cmim perfshihet:
✔Bileta e avionit vajtje ardhje me avion
✔Akomodimi ne nje nder hoteve me te sugjeruara San Marco 4*
✔Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e qendrimit
Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento