15 apr 2017

Published 16:45 by with 0 comment

Mos lere Kurre pa Vizituar Vendin Tend #VALBONE me traget 🚌 Nisje me dt. 22 prill, 2 dite €59

Mos lere Kurre pa Vizituar Vendin Tend VALBONE me traget
Nisje me dt. 22 prill, 2 dite €59
Mengjes + Dreke + Darke te perfshire ne cmim
Mbi 2 ore lundrim me traget ne liqenin e Komanit
Akomodim ne hotel Fusha e Gjes (Valbone)


Ne cmim perfshihet:

✔- Transporti: Tirane – Valbone – Gjakove – Prizren – Tirane
✔- Bileta e tragetit Koman – Fierze
✔- Akomodimi 1 nate ne hotel Fusha e Gjes (cdo dhome me banjo personale)
✔- Dreka dhe Darka e dites se pare me gatime tradicionale te Valbones
✔- Mengjes fshati diten e dyte ne Valbone
✔- Guida jone e cila do ju shoqeroje gjate gjithe udhetimit

miatravel 0697561181
      edit

0 commenti:

Posta un commento