14 apr 2017

Published 14:56 by with 0 comment

Krociere ne Santorini, Mykonos, Krete dhe Kusadasi, 27 Prill,5 dite 349€/pp

Krociere ne Santorini, Mykonos, Krete dhe Kusadasi
27 Prill,5 dite 349€/pp Në pagesë përfshihen:
Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus.
Akomodim në Kroçieren Nefeli për 4 ditë Lundrim, 3 netë fjetje.
Mëgjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere.

Pije Akoolike dhe Jo Alkoolike pa limit.
Shfaqje, Karaoke, Hyrja në Disko, Sauna dhe aktivitete të ndryshme në Kroçiere.
Ekskursion dhe Vizitë në Efes gjatë zbritjes në Kusadasi.

Taksat Portuale.
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
Kontakt  : Kalemi Travel & Tours / +355698885656      edit

0 commenti:

Posta un commento