4 apr 2017

Published 10:42 by with 0 comment

Festoni Pashket ne Sarajeve 3 dite 89Euro/pp/Date:15-17 Prill

Festoni Pashket ne Sarajeve 
3 dite 89 Euro/ppDate:15-17 PrillNe cmim perfshihen:
1.Udhetim me autobus komod Tirane-Sarajeve-Tirane
2.Akomodimi ne Hotel Hollywood 4* per 2 nete qendrimi
3.Mengjeset dhe darkat
4.Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit
5.Shfrytezimi i pishinave dhe xhakuzit ne ambjentet e brendshme te hotelit
Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento