17 apr 2017

Published 15:16 by with 0 comment

Dubai dhe Abu Dhabi, 4 Maj, 5 dite, 799€

Dubai dhe Abu Dhabi 

4 Maj, 5 dite, 799€/ppÇmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe Hotel 4* 799 Euro/pp

Ne cmim perfshihet:
Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje
Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
Akomodimi në Hotel me 4 yje në Dubai Grandeur Al Barsha 4****
Mëngjeset në Hotel
2 Darka ne Hotel, 1 Darke ne Restorant Indian
Shëtitjet me Autobuz sipas Programit
Guida vendase në disa Shëtitje
Guida e Plote e Abu Dhabit
Safari ne Shkretetire me Darken Barbeque
Ngjitja ne Kullen me te larte ne Bote Burj Khalifa
Pagesa e vizes
Te gjitha taksat turistike
Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit
Asistenca nga Agjensija

Kontakt: Kalemi Travel & Tours / + +355698885656
      edit

0 commenti:

Posta un commento