28 mar 2017

Published 15:58 by with 0 comment

Tur ne Hollande 19-22 Maj 2017/599 Euro/pp

Tur ne Hollande 19-22 Maj 2017

Cmimi: 599 Euro per person
Vizite e qendres se Amsterdamit,sheshi i muzeumeve:Rijkmuseum,Muzeu Van Gogh 
Shetitje me anije ne kanalet e Amsterdamit
Utrecht,Rotterdam dhe shume atraksione te tjera mahnitese!!!


🌷Ne guide perfshihen:🌷
Udhetimi me avion dhe autobus, shetitjet dhe vizitat ne te gjitha qytetet
Fjetja dhe mengjesi ne hotel
Guida ne shqip dhe asistenca gjate te gjithe udhetimit

Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento