10 mar 2017

Published 11:35 by with 0 comment

THAILAND - ANANTARA SI KAO / 1690 € për person

THAILAND - ANANTARA SI KAO / 1690 € për person 

Oferta vlenë për udhëtimin nga 1 Prilli deri më 31 Tetor

 Nisjet mund te bëhen nga Prishtina,Shkupi dhe Tirana.

Të përfshira ne çmim :
★Shërbimi : ALL INCLUSIVE
★Bileta vajtje ardhje me Turkish Airlines.
★Transferim aeroport-hotel-aeroport.
★Akomodimi për 7 netë / 8 ditë në Deluxe Room.
★Te gjitha taksat.
★ Viza turistike.

Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento