24 mar 2017

Published 16:10 by with 0 comment

Qipro vetem per 569 Euro/pp 7 nete/ Periudha 22-29Maj

Qipro vetem per 569 Euro/pp 

7 nete/ Periudha 22-29Maj
Ne cmim perfshihet:
Bileta e avionit vajtje ardhje 
Akomodimi ne hotel 3*
Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e qendrimit
Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300

      edit

0 commenti:

Posta un commento