25 mar 2017

Published 14:00 by with 0 comment

Pushime verore ne Halkidiki / 269 euro/pp 7 nete

Pushime verore ne Halkidiki 
269 euro/pp 7 nete 
Periudha 1-8 Korrik
Ne cmim perfshihet:
Akomodimi ne hotel Skion Palace Beach Hotel 4*
Akomodimi ne Bungalow Superior
Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e qendrimit

Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento