30 mar 2017

Published 17:02 by with 0 comment

Pushime perallore ne Ibiza 1400 Euro/pp 7 nete/8 dite

Pushime perallore ne Ibiza!
🎀


1400 Euro/pp 7 nete/8 dite

Periudha 6-13 gushtNe cmim perfshihet:
👌Bileta e avionit vajtje ardhje
👌Akomodimi ne hotel Algarb 4*
👌Mengjeset dhe darkat per te gjitha netet e udhetimitBlu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento