20 mar 2017

Published 12:24 by with 0 comment

Pushime ne Resort ROYAL ADAM & EVE 5* Vjen per 653 €/pp /Nisja në datën 26 Maj

ROYAL ADAM & EVE 5*

Nisja në datën 26 Maj (6 netë dhe 7 ditë qëndrimi të plota) /653 €/pp

Të përfshira :
✔Biletat e avionit Tirane – Antalya – Tirane
✔ Akomodimi ne hotel me 5 *
✔Koncepti Ultra All Inclsuive ( Mengjes , dreke ,darke plus pije palimit )
✔Shoqerues Shqiptare
✔Trasferta aeroport-hotel- aeroport

Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento