31 mar 2017

Published 10:46 by with 0 comment

Pranvera vjen edhe me e bukur ne jug te Italis/14 Prill Qendrimi : 5 Ditë, Cmimi :€259//pp

Pranvera  vjen edhe me e bukur ne jug te Italis

14 Prill Qendrimi : 5 Ditë, Cmimi :€259//pp

Vizitohet Napoli, Kapri , Amalfi , Sorrento, PositanoPerfshihet:
Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento - Kapri
Transfertat dhe shëtitjet me autobus 
Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi.
Mëngjeset në Hotele
Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë
Blu Line Travel \ #PaketaTuristike \ +355 672907300
      edit

0 commenti:

Posta un commento