2 ott 2016

Published 17:30 by

Bruksel 4 dite, 235€

Ti mendon që në Bruksel shkojnë vetem politikanet ? :)

Ata shkojë dhe nuk shikojnë çmimet, JA PAGUAJME NE TE GJITHE BILETEN ATYRE !

Këtu dua të këshilloj një paketë për ata që paguajnë bileten vete. - Kalo një fundjave ndryshe.Fundjave ne Bruksel duke filluar nga 235 €/Person.

Ne cmim perfshihet:

– Udhetimi me avion vajtje ardhje

– Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes ne qender te qytetit

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit, apo sezonit veror ku dhe biletat jane me shtrenjte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Paketa Turistike bashkepunon me dhjetra hotele ne Bruksel. Hotelet ne kete faqe jane vetem 3 prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje ardhje aeroport-hotel.  Bileta e eautobusit per te shkuar ne Shkup, nese nuk shkoni me makine personale eshte 30 euro vajtje ardhje.


Per pakete me nisje nga Tirana paketa kushton 359 euro/person, cmimi fillestar.


Për më shumë info na shkruani një mail ( udhetime.eu[@]gmail.com )
me emer mbiemer dhe numer telefoni dhe nje operator ju telefonon
      edit