24 set 2016

Published 15:42 by

Shijojme Rivieren ; Vlore-Orikum-Himare-Borsh-Sarande-Butrint-Syri i Kalter me 9.900 leke te reja / person \ 30 shtator, 01, 02 Tetor \ me 9.900 leke te reja / person


O sa mire me pa shqiqerine. - Nje ofert interesante vjen kete radh nga Lida Travel e cila mundeson nje fundejave shume te pasur me vizita ne perlat e vendit tone.

lexoni me vemendje dhe nxitoniNxitoni rezervoni VENDET E FUNDIT per fundjaven e rralles 30 shtator -01-02 Tetor
3 dite / 2 nete ne Perlen e Jugut SARANDE
Shijojme Rivieren ; Vlore-Orikum-Himare-Borsh-Sarande-Butrint-Syri i Kalter
me 9.900 leke te reja / person
Ku perfshihen automjeti ne dispozicion gjate 3 diteve te Udhetimit.
Hotel Epirios Ne qender te qytetit Te sarandes 50 metra larg detit
Mengjeset dhe darkat e diteve te qendrimit.
Asistenca e Agjensise gjate 3 diteve te qendrimit.
Theksojme darkat Festive me DJ per te 2 netet
Udhetoni me Lida Travel qe udhetimi juaj te jete i Paharruar !!


Per Rezervime na kontaktoni:
LIDA TRAVEL SHKODER
TEL/FAX ; +355(0)222 49231
      edit