25 set 2016

Published 13:04 by

Pushime All Exclusive \ PuntaCana \ Karaibe \ duke filluar me 1200€ personi \ nisja me 30/10/2016

Këtë të djele ditë pushimi po ju këshillojmë një super pushim. Vende të ngrohta për popull të ngrohtë.
"All Inclusive" fjala më e bukur që dëgjoni kur keni nëvoj për një pushim të vërtete.

Nuk po ju vjedh më kohë, lexoni më vëmendje.Ju paguani 7 net ne ju ofrojme + 1 Nate Falas!
➤Grand Bahia Turquesa 5* All Inclusive 1200€ / Person
Junior suite superior
➤Be Live Collection 5* All Inclusive 1300€ / Person
Double deluxe superior
➤Iberostar Punta Cana 5* All Inclusive 1350 € / Person
Double Sea View
➤Iberostar Dominicana 5* All Inclusive 1400 € / Person
Junior suite standard


Oferta eshte e vlefshme per nisje me dt 30 Tetor 8 Net!


Ne Cmim perfshihen:


✔️- Akomodimi ne Hotel 8 Net / 9 Dite


✔️- Koncepti All Inclusive (Gjithcka e perfshire pa limit)


✔️- Bileta e avionit vajtje ardhje


✔️- Sigurimi i shendetit ne udhetim


Oferta eshte e vlefshme per muajin Nentor. Per Informacion te detajuar dhe rezervime ju lutem kontaktoni! 
global tours
+355 42235792
      edit