21 set 2016

Published 09:15 by with 0 comment

✈ PARIS - 199 eur/person \ Nisja 27 Nentor \ 4 DITE

Ja dhe zgjidhja per te dashuruarit qe duan te prishin pak lek. Te vizitosh Parisin me 199€ eshte cmim me te vertete provokues qe te ben te marrish leje te puna dhe te kapish rastin ne ajer meqe fluturimi behet me avion :)

Duke lene keto pas keto dy rrjeshta ironik ju ftoj te VINI RE:

P A R I S - 199 eur/person
Nisja 27 Nentor
4 DITE - Paketë individualePërfshihen:
Bileta e avionit vajtje - ardhje me nisje nga Shkupi

Akomodim në hotel për 3 netë
Siguracion shëndeti në udhetimNë pagesë nuk janë përfshirë:
• Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.Përfitoni ofertën me rezervime të hershme!


info : udhetime.eu @ gmail.com
      edit

0 commenti:

Posta un commento