25 set 2016

Published 16:24 by

Ndiqni live SHQIPERI - LIECHTENSTEIN \ E enjte, 6 Tetor 2016, Stadiumi "Rheinpark Stadion" \ Nisja me 5 Tetor 485euro/person

Kur shqiptaret kapin topin të gjithë heshtin. Ka pas edhe raste që në vend të topit kanë kapur karriget por kjo është histori tjeter.

Këtu jemi per tu dhënë mundësinë të ndiqni nga afer kombëtaren sepse dashuria e vertetë dëshmohet dukë i qëndruar prane.Super Oferte!  Reservo tani vendin tend!
Ndiqni live SHQIPERI - LIECHTENSTEIN
Merr dhurate 1 bilete per ndeshjen Shqiperi - Spanje
Nisja me 5 Tetor 🌟 485 euro / person
GRUP I KONFIRMUAR! Vendet e Limituara..

Te perfshira: 


Biletat e avionit vajtje - ardhje
Akomodimi ne Milano 2 nete / 3 dite
Hotel me 3* ( me mengjes)
Transfertat (aeroport - hotel - stadium)
Dite e lire ne Milano / Shoppingn <3
Bileta e ndeshjes Lienchtenstein - Shqiperi (Dite e enjte, 6 Tetor 2016, Stadiumi "Rheinpark Stadion" )


Për më shumë info na shkruani një mail ( udhetime.eu[@]gmail.com )
me emer mbiemer dhe numer telefoni dhe nje operator ju telefonon
      edit