23 set 2016

Published 16:33 by

Fundjave ne Theth, 1 - 2 Tetor, All Inclusive, €45

Ku ka si Shqiperia??? Ne krijuesit e kesaj faqje publikojme me shume buzeqeshtje paketat dhe iniciativat per te njohur dhe shijuar shqiperine.

Oferta e radhes vjen nga Sole Travel & Tours e cila mundeson si me poshte:Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me furgon komod.
2. Akomodim në bujtine, për 1 natë qëndrimi.
3. Dreka dhe darka e dites se pare, mengjesi i dites se dyte.
4. Guida gjate gjithe udhetimit
Në cmim nuk përfshihet:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Pijet pervec rakise (specialitet i vendit) dhe kafes.
*akomodimi ne dhome behet sipas deshires tuaj (2she,3she ose 4she)


Per Rezervime ju lutemi kontaktoni!

Sole Travel & Tours
+355042230668

      edit