30 set 2016

Published 13:14 by

Fundjave ne Portofino, Cinque Terre duke filluar nga 359 €/Person.

Portofino, Italy , aty ku kanë vilat vip-ap e Italise, dhe aty ku kushton një shishe uje 4€ (por mos u trembeni nga kjo, ) - Për ju kemi menduar ne një zgjidhje economike/fantastike.
Ne na vijne fjalet e mbara per kete destinazion sepse e njohim shume mire.

Guzhina e kesaj krahine njihet ne gjithe boten. Pesto Genovese e focaccia Ligure do ju mbeten ne mendje dhe do bejne qe ju te vazhdoni ti kerkoni :)Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi me avion vajtje-ardhje
– Akomodimi ne Hotel per 4 nete ne Portofino
– Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit dhe sezonit veror. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Udhetime.eu bashkepunon me dhjetra hotele ne kete destinacion.
Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje ardhje aeroport-hotel.

* Transferta nga Genova ne Portofino eshte individuale, mund te behet me tren ose me autobus, kosto shkon diku 30 euro +, – sipas sezonit.


Cavour Hotel 3* (Paketa ne kete hotel kushton 359 €/Person)

Për më shumë info na shkruani një mail ( udhetime.eu[@]gmail.com )
me emer mbiemer dhe numer telefoni dhe nje operator ju telefonon
      edit