23 set 2016

Published 15:07 by

Cmime fantastike per te udhetuar drejt Italise!!! DUKE FILLUAR ME 45EURO

Tani zgjidh destinacionin tend te preferuar dhe me vetem 45 EURO mund te fluturosh nga Tetori deri ne Mars (nje drejtim) nga Tirana per ne:
1. Rome 
2. Perugia 
3. Ancona 
4. Pisa 
5. Firenze
6. Bologna
7. Venezia
8. Verona
9. Milano
10.Bergamo
11.Torino
12.Treviso
13.Genova

Mos gjeni justifikim per te kaluar nje weekend plot shije, nje vizite te te afermit dhe miqte tuaj apo edhe per te pare nje ndeshje futbolli te ekipit tuaj te zemres.
Blue Panorama jua ofron mundesine si asnjehere tjeter me cmimet e favorshme dhe destinacionet si Milano (fluturim perdite 2x ne dite) apo edhe Torino fluturim 3x ne jave.
Ndiqni Juventusin, Interin dhe Milanin live ne stadium duke rezervuar te BLU LINE TRAVEL bileten, hotelin dhe bileten e stadiumit.

Cmimet oferte jane te limituara ndaj ndaj nxitoni te perfitoni!!

Na telefononi:

Al : +355 68 29 34 861
nga e hena ne te shtune nga ora 9:00 deri ne oren 19:00.


      edit