17 set 2016

Published 10:59 by

BUDVA me vetem 144€/person per 3 dite \ Duke filluar nga 1 Tetori.

Tregoni anen tuaj romantike! Surprizoni të dashurin/dashurën tuaj në B U D V A me vetem 144€/person per 3 dite
Duke filluar nga 1 Tetori.
 SPLENDID Conference & Spa Resort 5*
-2 Nete ne dhome superiore me pamje nga deti.
-Shampanje dhe embelsira ne dhome ne mberritje.
-2 mengjese te plota ne restorantin La Bussola
-Nje darke e servirur ne restorantin Japonez Promenada.
-Hyrje e lire ne qendren e Splendid Spa & Wellness (pishine e brendshme, sauna, banje me avull, palester.)-Nje trajtim per person ne Splendid Spa.
-10 € casino chips per person.
 -20% zbritje ne te gjitha trajtimet e Splendit & Spa.
-Check-out deri ne 18:00
 Transporti eshte individual

globustravel \ Cel: +355672089333
      edit