26 ago 2016

Published 15:30 by

Greqi, Oferte fundsezonale! All Inclusive \ 419 euro/personi

Per datat: 8-15 Shtator
1.) Club Lyda Hotel 3* - All Inclusive - 419 euro/personi
2.) Diogenis Palace 4* - All Inclusive - 430 euro/personi
3.) Miro Elpida Village 3* - All Inclusive - 483 euro/personi
4.) Elounda Residence 4* - All Inclusive - 513 euro/personi 

Cmimet jane per person!
Ne cmim perfshihet:
* Akomodimi per 7 nete dhe 8 dite
* Sherbimi All Inclusive
* Fluturimi direkte vajtje-ardhje Selanik - Athine
Nxitoni te Rezervoni! 

Per cdo kerkese ose informacion mos hezitoni te na kontaktoni udhetime.eu @ gmail.com
      edit