30 ago 2016

Published 23:40 by

Cmime fantastike per te udhetuar drejt Italise!!!

Tani zgjidh destinacionin tend te preferuar dhe me vetem 45€ mund te fluturosh (nje drejtim) nga Tirana per ne:
1. Rome
2. Perugia
3. Ancona
4. Pisa
5. Firenze
6. Bologna
7. Venezia
8. Verona
9. Milano
10.Bergamo
11.Torino
12.Treviso
13.Genova


Na telefononi: +355 68 29 34 861 cdo dite nga ora 09:00 deri ne 19:00 nga e hena ne te djele.
Cmimet oferte jane te limituara ndaj ndaj nxitoni te perfitoni!!
📱WhatsApp & Viber +355 68 29 34 861
Blu Line Travel, Instituti Bujqësore - Tiranë
      edit